Síla inspirovaná přírodou pro vaše zdravé srdce, cévy a správný krevní tlak.

KARDILUS je unikátní doplněk stravy vyrobený v ČR, který se svým složením stará o všechny hlavní aspekty vašeho kardiovaskulárního systému – vaše srdce, cévy a krevní tlak.

Složení založené
na vědě
Vyrábíme v naší
domovině
Doručíme rychle
a zdarma
U nás jsme
tu pro vás
Záruka vrácení
peněz

Složení založené na vědě,
ale inspirované přírodou.

Co se skrývá v jeho složení?

Resveratrol

Resveratrol

Resveratrol řadíme mezi aktivní látky spadající do skupiny polyfenolů. Obecně platí, že tato skupina látek působí na organismus jako silný antioxidant. Resveratrol je jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Z počátku byl objeven ve vinné révě. Nachází se jak v modré, tak v bílé odrůdě, nicméně v modré révě byl zjištěn daleko vyšší obsah resveratrolu. Najdeme ho také v potravinách jako arašídy, brusinky, borůvky a mnoho dalších. Resveratrol přispívá k normální činnosti srdce a cévní soustavy. Také přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
Meduňka lékařská

Meduňka lékařská

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) mezi lidmi známá také pod jmény včelanka, matečník, medunice nebo marulka je opravdu multifunkční bylinka s příjemnou citrónovou vůní. Obsahuje mnoho účinných látek, zejména pak silice (např. citral, citronelal, citronelol, geraniol, linalol), třísloviny, kyselinu hydroxytriterpenovou (např. kyselina ursolová) a v menším množství také kyselinu kávovou, enzymy, hořčiny, slizovité látky, flavonoidy a minerální látky. Meduňka podporuje normální funkci dýchacího systému, správnou činnost oběhové soustavy, má pozitivní vliv na trávení a funguje jako přírodní antioxidant.
Draslík – Citran draselný

Draslík – Citran draselný

Draslík, známý jako potassium, je třetím nejhojnějším minerálem v lidském těle. Zhruba 98% draslíku v našem těle se nachází v buňkách. Z toho 80 % se nachází ve svalových buňkách, zatímco zbylých 20 % v našich kostech, játrech a červených krvinkách. Jakmile se dostane do našeho těla, funguje jako elektrolyt. Draslík přispívá k udržení normálního tlaku krve. Dále draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální činnosti svalů.
Extrat z Hlohu jednosemenného

Extrat z Hlohu jednosemenného

Hloh obecný (Crataegus laevigata) je keř či nevelký strom z čeledi růžovitých (Rosaceae) dorůstající výšky 2-10 m. Obsahuje vysoké množství antioxidantů, vitaminu C, vitaminy skupiny B, flavonoidy, glykosidy, třísloviny, pektin, karoteny, sacharidy, saponiny, éterický olej a jiné látky. Hloh jednosemenný je bylinou, která je především hojně využívána pro dobré fungování srdce a oběhové soustavy. Hloh přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, pozitivně ovlivňuje krevní tlak, přispívá k normální činnosti srdce a také zlepšuje paměť.
Extrakt ze Srdečníku pětilaločného

Extrakt ze Srdečníku pětilaločného

Srdečník pětilaločnatý (Leonurus quinquelobatus) je vytrvalá bylina s přímou tuhou lodyhou dorůstající výšky 60 – 130 cm. Jedná se o významnou léčivou rostlinu, která má, mimo jiné, velký vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému, činnost srdce a krevní tlak, od čehož také získal svůj název.
Extrakt z Jasanu ztepilého

Extrakt z Jasanu ztepilého

Jasan ztepilý (Fraxinus excelsior) je mohutným listnatým stromem se štíhlou korunou, pravidelným větvením a rovným kmenem. Jako jeden z našich nejvyšších stromů dorůstá až do 40 m. Dožívá se několika set let. Listy jasanu zaujmou obsahem pryskyřic, flavonových glykosidů (fraxin), organických kyselin nebo tříslovin. V jejich složení najdeme též cukry, vonné silice, tanin nebo kaučuk. Jasan příznivě působí na krevní tlak.
Dobromysl obecná

Dobromysl obecná

Dobromysl obecná (Origanum vulgare), jinak známá také jako oregáno je rostlina z čeledi hluchavkovitých. Využívá se jako koření i jako léčivá bylina. Obsahuje silice (hlavně thymo a karvakrol) tříslovin, hořčiny, tanin, gumopryskyřici, antioxidanty a další látky. Je silný přírodní antioxidant. Také přispívá k normální činnosti srdce a pozitivně ovlivňuje krevní tlak.
Extrakt z borovice přímořské

Extrakt z borovice přímořské

Jinak znám také pod názvem pycnogenol je extrakt, který obsahuje látky jako prokyanidiny, katechiny, taxifoliny a široké spektrum fenolických kyselin. Díky nim podporuje imunitní systém a funkci cév.
Extrakt z kakaa

Extrakt z kakaa

Kakao (Theobroma cacao) je jedním z nejbohatších zdrojů polyfenolů, které jsou silnými antioxidanty. Obsahuje také epikatechin a další flavonoidy, které zlepšují hladinu oxidu dusnatého v krvi, což má za následek lepší průtok krve krevním řečištěm. Je to také silný přírodní antioxidant.
Extrakt z česneku setého

Extrakt z česneku setého

Česneku se se již od dob antiky přičítají výrazné, na lidský organismus pozitivní vlastnosti a je jedou z nejdůležitějších bylinek pro zdravý kardiovaskulární systém. Česnek je přírodní antioxidant. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, k redukci krevního tlaku, k normální činnosti srdce. Redukuje hladinu cholesterolu v krvi a přispívá k normální hladině cukru v krvi. Také pozitivně ovlivňuje hladinu krevních lipidů.
Extrakt z listů Olivovníku evropského

Extrakt z listů Olivovníku evropského

Listy Olivovníku evropského (Olea europaea) obsahují řadu zdraví prospěšných látek jako jsou polyfenoly, bioflavonoidy, lutein, rutin a hesperidin. Tyto látky zvyšují účinnost nejdůležitější součásti výtažku z olivových listů – oleuropeinu, který vlastně patří také mezi polyfenoly a získává se z listů olivovníku sofistikovanou extrakcí. Olivovník pomáhá v udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, kde ovlivňuje hladinu lipidu. Dále příznivě působí na krevní tlak, udržuje normální hladinu cukru v krvi a přispívá k normální funkci dýchacího systému.
Horčík – Malát hořečnatý

Horčík – Malát hořečnatý

Hořčík, který je v produktu zastoupen ve formě málátu, což je jedna z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku, hrají společně s draslíkem zásadní roli ve zdraví buněk a tkání, zúčastňují se stovek biochemických reakcí v našem těle. Jejich vyrovnaná hladina je důležitá pro buňky, cévy, kosti, svaly, ale i produkci energie. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k elektrolytické rovnováze. Dále hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, normální činnosti svalů a normálnímu energetickému metabolismu.

Přesné složení

Účinná látka Množství / 2 tbl.
Hořčík 60 mg
Draslík 100 mg
Resveratrol 100 mg
Extrakt z borovice přímořské - proanthokyanidiny 75 mg
Extrakt z meduňky lékařské 20:1 50 mg
Extrakt z kakaa - 10% theobromin 50 mg
Extrakt z česneku setého 10:1, 1% alicin 50 mg
Extrakt ze srdečníku pětilaločného 10:1 40 mg
Extrakt z hlohu obecného 4:1 40 mg
Extrakt z dobromysli obecné 10:1 30 mg
Extrakt z olivovníku evropského, 10% hydroxytyrosol 20 mg
Extrakt z jasanu ztepilého 10:1 20 mg

Detailní informace

Složení — malát hořečnatý, citronan tridraselný, resveratrol, extrakt z kůry borovice přímořské (Pinus pinaster), extrakt z listu meduňky lékařské (Melissa officinalis), kakaový extrakt (Theobroma cocoa), extrakt z česneku setého (Allium sativum), extrakt ze srdečníku pětilaločnatého (Leonurus quinquelobatus), extrakt z plodu hlohu obecného (Crataegus laevigata), extrakt z listu dobromysli obecné (Origanum vulgare), extrakt z listu olivovníku evropského (Olea europea), extrakt z listu jasanu ztepilého (Fraxinus excelsior), protispékavé látky: stearan hořečnatý, mikrokrystalická celulóza.

Hmotnost balení — 59,3 g, jedna tableta = 1 040 mg

Doporučené dávkování — 2 tablety ráno zapít vodou nebo jiným vhodným nápojem.

Upozornění — Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Použití v případě hypertenze konzultujte se svým lékařem. Nepoužívejte tento výrobek, trpíte-li alergií na kteroukoli jeho složku.

Skladování — Chraňte před přímým účinkem slunečních paprsků a před mrazem. Maximální teplota skladování + 25° C. Ukládat mimo dosah dětí.

Výrobce — Primulus Group, s.r.o., Novoveská 2057/5d,
709 00 Ostrava – Mariánské Hory

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Naší prioritou jsou především spokojení zákazníci. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Objednejte si KARDILUS

Dopřejte si zdraví, které si zasloužíte a užívejte si život NAPLNO!

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doručení zdarma po celé ČR
699 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Výhodné měsíční předplatné
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
699 Kč 599 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 100 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je KARDILUS vhodný? +

KARDILUS je vhodný pro všechny - muže i ženy ve věku 30 až 80 let, kteří chtějí zlepšit svůj kardiovaskulární systém, posílit srdce a cévy a zlepšit svůj krevní tlak.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je velmi individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, zdravotní stav, fyzická kondice, stravovací návyky. KARDILUS obsahuje velmi kvalitní extrakty z bylin, vitamíny a minerály pro zlepšení vašeho kardiovaskulárního systému. Dle dosavadních zkušeností se první účinky dostaví zhruba po třech týdnech užívání, nicméně většina však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Proč musím užívat dvě tablety denně? +

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám KARDILUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Je KARDILUS vhodný pro dlouhodobé užívání? +

Ano, KARDILUS je možno užívat dlouhodobě.

Mohu KARDILUS užívat současně s léky na snížení krevního tlaku? +

KARDILUS je doplněk stravy a jeho užívání není nutno konzultovat s lékařem, netrpíte-li nějakým závažným onemocněním cév, srdce nebo vysokým krevním tlakem, na který berete léky. Samozřejmě, konzultací s lékařem nikdy nic nepokazíte, takže pokud si nejste jisti, je konzultace s lékařem to nejlepší řešení.

Má KARDILUS nějaké vedlejší účinky? +

KARDILUS je přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud netrpíte alergií na některou ze složek produktu, je pro vás KARDILUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

Dá se zajistit pravidelný odběr bez nutnosti stálých jednorazových nákupů? +

Ano samozřejmě - máme program pravidelného měsíčního zasílání, do kterého se můžete přihlásit už při prvním nákupu, nebo kdykoli během užívaní přípravku KARDILUS.

Mohlo by vás zajímat

Co je to cholesterol a jak ho snížit?

17. 2. 2023
Cholesterol je neodmyslitelnou součástí našeho těla. Nachází se ve všech lidských buňkách a nutně jej potřebujeme. Obecně je ale mezi lidmi brán jako špatný. Jeho zvýšená hladina totiž může znamenat vážný problém. K čemu cholesterol potřebujeme, jaká rizika představuje a jak ho snížit?

Přečíst článek

Ty nejlepší látky na posílení srdce

18. 1. 2023
V dnešní uspěchané době plné stresu dostává naše srdce pořádně zabrat. Doplňky stravy, které srdce posilují, tak představují vítaného pomocníka.
V článku si představíme látky, které by k potravinovým doplňkům podporujícím srdeční činnost rozhodně neměly chybět.

Přečíst článek

Nahoru