Opravdu pomáhá?

Znáte to. Drtivá většina referencí, které najdete na webu, jsou výmysly firem.

Dovolte nám proto, abychom vám teď představili reálné zkušenosti zákazníků z České republiky a Slovenska, kterým KARDILUS opravdu pomohl.

98 % zákazniků uvedlo,
že jsou s produktem
KARDILUS spokojeni
4,8 z 5

průměrné hodnocení
od 348 zákazníků

i
188x
i
89x
i
62x
i
7x
i
2x

* data z října 2022

Pavel, 55 let
„Velká spokojenost s produktem.“
Produkt beru již nějakou dobu a moje problémy se výrazně zlepšily. Mám více energie a žádný tlak na hrudi.
Miroslava, 68 let
„Oceňuji, že se jedná o přírodní doplněk stravy.“
Na produktu mě nejvíce zaujalo to, že se jedná o přírodní doplněk stravy. Bez chemie.
Vendula, 45 let
„S produktem KARDILUS jsem moc spokojená.“
KARDILUS mi pomohl vyřešit problém s vysokým tlakem. Cítím se méně unavená a méně ve stresu.
Vladimír, 63 let
„Po 30 dnech užívání se cítím lépe. KARDILUS opravdu pomáhá.“
Po změně životního stylu jsem se rozhodl lépe jíst, omezit alkohol a bojovat s cholesterolem jak nejlíp to jde. Objevil jsem doplněk stravy KARDILUS a hodnoty se zlepšují. Jsem spokojený.
Petr, 59 let
„Cítím změnu, je mi lépe a hodnoty se zlepšují.“
Roky pracovního nasazení a stresu se na mém zdraví podepsaly. Jsem rád, že existují přírodní doplňky stravy jako je KARDILUS.
Jiřina K Hodnocení z Pilulka.cz
„Po dvou měsících došlo k lepšímu zlepšení vysokého krevního tlaku.“
Vyzkoušela jsem přírodní doplněk a po dvou měsících došlo k lepšímu zlepšení vysokého krevního tlaku, oběhové soustavy. Pokud ale toužím po srdci jako zvon, je to běh na delší trať. Přípravek budu nadále používat. Jsem s nim velice spokojena a vřele doporučuji vyzkoušet.

✅ na přírodní bázi léčivých bylinek
✅ nemá vedlejší účinky
✅ nejlepší investice do zdraví

❌ nepoužívat trpiteli alergii na složku
❌ nemám jiné výhrady
Jana T. Hodnocení z Pilulka.cz
„Ihned posílil moji imunitu.“
Přírodní doplněk stravy KARDILUS ihned posílil moji imunitu, opět se bez dušnosti věnuji svým sportovním aktivitám. Při preventivní prohlídce mě paní doktorka pochválila při měření tlaku. Velmi přírodní doplněk stravy KARDILUS doporučuji všem, kdo mají problém s vysokým tlakem a cholesterolem. I když nejsem příznivcem polykacích tablet, tyto se velmi dobře polykají.
Jiřina K. Hodnocení z Pilulka.cz
„Bušení srdce skoro zmizelo.“
Kardilus užívám asi 2 měsíce, za tu dobu se cítím méně unavená, lépe zvládám stres a mám více energie. Před užíváním mi občas bušilo srdce, to skoro zmizelo. Velikost tablet je tak akorát. Podle vůně i chuti je znát, že jde o přírodní produkt. Chuť je opravdu bylinková, žádná chemie.
Registrovaný uživatel Hodnocení z Heureka
✅ pouze přírodní látky, žádná chemie
✅ určený k dlouhodobému užívání
✅ zlepšuje kardiovaskulární systém
✅ snižuje vysoký tlak a cholesterol

Vysoký tlak dává postupně do normálu, hodnoty se zlepšují. Celkově velká spokojenost. Dalo mi to novou energii se více hýbat a taky zlepšit životosprávu.
Registrovaný uživatel Hodnocení z Heureka
✅ Přírodní látky
✅ Účinný produkt bez chemie
✅ Potřebné látky a jejich množství pouze ze stravy získat nelze, doplněk stravy je ideální forma
✅ Forma předplatného je nejlevnější, lze objednat přes e-shop výrobce

Tento produkt mě opravdu příjemně překvapil, říkal jsem si, že to zkusím a uvidím. Hodnoty se opravdu zlepšily a cítím se skvěle. Budu užívat i dál, stojí to za to.
Registrovaný uživatel Hodnocení z Heureka
Po týdnu se mi snížila klidová tepová frekvence na 66 - 67 z původních 73 úderů za minutu. Tep měřen celodenně na Apple Watch. Takže mne Kardilus celkově zklidňuje a odbourává vnitřní napětí, lépe se mi zvládá pracovní vytížení, jsem vyrovnaná
Michal Hodnocení z Heureka
✅ je to přírodní produkt
✅ tablety se lehce polykají
✅ pravděpodobně opravdu fungují

Líbí se mi, že je Kardilus čistě přírodní přípravek. Za mě vše v pořádku, po dvou měsících používání mám trochu lepší krevní obraz a cítím se méně unavený. Tablety se polykají celkem snadno a vzpomenou si dvakrát denně není problém. Za sebe můžu klidně doporučit.
Renáta Hodnocení z Heureka
✅ Dávkování
✅ Chuť
✅ Cena

Přírodní doplněk stravy Kardilus, jsem používala 2x denně a po prvním měsíci už jsem viděla zlepšení. Výrazně se mi zlepšila energie přes den, otoky nohou, otoky nohou jsem poznala už po 14 dnech že se výrazně zlepšily. Mohu jen doporučit ! Cenově dostupné ?
Jitka Hodnocení z Heureka
✅ krasne luxusni baleni
✅ 2 tobolky/denne
✅ jednoduche davkovani
✅ prirodni extrakty

Kardilus - doplnek stravy slozeny pouze z prirodnich latek ve forme extraktu, horciku a antioxidantu resveratrolu. Individualni vysledky avizovane na strankach se u mne dostavily cca po mesici pravidelneho pouzivani (2 tobolky rano). Zlepsila se mi imunita, mam vice energie, lepe se mi sportuje. Neonemocnela jsem, ikdyz doma byli vsichni nemocni i opakovane. To je pro mne hodne dulezite a jsem rada, ze se muzu spolehnout na vyzkouseny doplnek, kdyz je toho na trhu tolik.
Standa Hodnocení z Heureka
✅ prirodni slozeni
✅ 2 tablety denne
✅ zlepseni imunity a kvality zivota
✅ pekne baleni

Prirodni doplnek stravy KARDILUS doporucuji.

Plusy : 1x denne 2 tablety
prirodni slozeni
antioxidant resveratrol
zlepseny cholesterol, imunita i vice energie
zlepsena kondice

Prirodni doplnek s ruznymi extrakty byl pro mne dobrou volbou. Zlepsil se mi cholesterol i fyzicka. Dokonce se zlepsila i imunita, nynejsi obdobi viroz jsem prestal zdravy. Doporucuji take vyzkouset.
Milan Hodnocení z Heureka
✅ výsledný výsledek
❌vyšší cena, ale akceptuji ji

Přírodní doplněk stravy kardilus na zvýšený cholestrol doporučuji všem, kteří s cholesterolem bojují stejně jako já. Po užívání 2 měsíce mi cholesterol klesl. Denně stačí vzít 2 tablety, v užívání hodlám pokračovat. Pořizovací cena je vyšší, ale pro zdraví je třeba investovat. Žádné vedlejší vlivy jsem nezaznamenal.
Vera Hodnocení z Heureka
✅ Prirodni složení

Dostala jsem tento doplněk dárkem a s chutí jsem ho vyzkoušela. Líbí se mi, že má přírodní složení. A vyhovuje mi balení s platíčky, lépe se přenáší. Po dobrání musím uznat, že přípravek funguje, zlepšily se u mě problémy s dušností a cítím se více nabitá energií, nejsem tolik unavená.

Kamila Hodnocení z Heureka
✅ Premiové složení
✅ Praktické balení
✅ Přírodní složení
✅ Velká balení

Kardilus je čistě přírodní doplněk, který se užívá ve formě tablet, které se snadno polykají. Co zejména oceňuji, že po dvou měsících jeho užívání mám více energie a také chuť na sport, ale hlavně u mě došlo k poklesu tlaku a nejsem již dušná jako tomu bývalo dříve. Určitě doporučuji také zakoupit, vaše plíce a zejména srdce to ocení.
Ivana Hodnocení z Heureka
✅ přírodní prostředek
✅ dlouhodobé užívání
✅ antioxidanty
✅ správná činnost srdce
❌ nic

Trpím na vysoký tlak a uvítala jsem vliv přípravku na celou oběhovou soustavu. Tlak se mi zlepšil. Na otoky netrpím, takže jsem nemohla posoudit. Líbí se mi, že je přípravek přírodní a obsahuje antioxidanty. Je fajn, že jej lze užívat dlouhodobě. Určitě bych všem jeho užívání doporučila.
Jaroslav Hodnocení z Heureka
✅ přírodní složky
✅ účinný

Přírodní doplněk stravy KARDILUS mě přesvědčil o jeho účinnosti, protože se cítím opravdu lépe. Super je, že obsahuje přírodní účinné látky. Každá tableta v sobě nese 12 přírodních složek. Po delší době užívání přípravku KARDILUS cítím daleko více energie. Nechce se mi přes den už spát a lépe zvládám i chůzi, již se tolik nezadýchávám. Dle domácích měřidel mi klesl tlak i cholesterol. Takže můj dojem je, že KARDILUS opravdu funguje a pomáhá, tam, kde má.
Hana Hodnocení z Testuj.to
Upřímně moc jsem tomuhle přípravku nevěřila vzhledem k mému zdravotnímu stavu. Dost mě překvapil. Můj krevní tlak se nyní pohybuje v hodnotách 130/90 což je úplně perfektní. Hladina cukru v krvi se mi docela dost zlepšila. Já si z největší pravděpodobností tento přípravek objednám a budu užívat dál. Jediné co mi nevyhovovalo je velikost tablet.

✅ Příznivé účinky
❌ Velikost tablet
Pavla Hodnocení z Heureka
✅ přírodní složení
✅ snížení cholesterolu
✅ více vitality
✅ snížený pocit únavy
❌ nemám negativa

Mám kombinaci hypertenze a vysokého cholesterolu. Proto jsem sáhla při klasické medikaci i po přírodním přípravku Kardilus. Při dlouhodobějším užívání se mi začaly snižovat hodnoty cholesterolu a zcela vymizely tlaky v očích a hlavě, které se objevovaly při dlouhodobém pracovním vytížení a používání počítače. Cítím se méně unavená a vitálnější. Přípravek určitě doporučuji.
Veronika Hodnocení z Testuj.to
Když se mi Kardilus dostal do ruky, byla jsem vemi příjemně překvapena a potěšena. Tablety jsou naprosto luxusně zabaleny. Velká krabička, v ní tři další menší krabičky a v každé dvě platíčka po 10 tabletách. Užívají se dvě tablety denně. Dávám si je každé ráno po snídani a zapíjím čajem. Tablety se dobře polykají. Rozhodně mám pocit, že se mi zlepšila imunita, vždycky všechno od dětí chytím, ale tentokrát já jediná nic. To se mi ještě nestalo. Tablety beru kvůli vysokému cholesterolu, který mě trápí dlouhodobě.

✅ Luxusní balení
✅ Snadno se užívají
✅ Přírodní složení
✅ Obsahuje extrakt z bylin

Máte už KARDILUS?
Napište nám, jak se vám osvědčil.

Prosíme o přiložení Vaší fotografie s produktem. Děkujeme.

Sečtěte a zaokrouhlete (12.9 + 36.1) *

Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Objednejte si KARDILUS

Dopřejte si zdraví, které si zasloužíte a užívejte si život NAPLNO!

 
Balení na měsíc (60 tablet)

Balení na měsíc (60 tablet)

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

Garance spokojenosti nebo vrácení peněz

 

Jednorázový nákup

Jednorázový nákup
Jednorázový nákup - doručení zdarma po celé ČR
699 Kč za celé balení

Pravidelný měsíční odběr

Výhodné měsíční předplatné
Pravidelně přímo do schránky – kdykoliv zrušíte
699 Kč 599 Kč za celé balení Každý měsíc ušetříte 100 Kč

Otázky a odpovědi

Pro koho je KARDILUS vhodný? +

KARDILUS je vhodný pro všechny - muže i ženy ve věku 30 až 80 let, kteří chtějí zlepšit svůj kardiovaskulární systém, posílit srdce a cévy a zlepšit svůj krevní tlak.

Za jak dlouho pocítím první účinky? +

Tento fakt je velmi individuální. Záleží na mnoha faktorech. Rozhodující je váš věk, zdravotní stav, fyzická kondice, stravovací návyky. KARDILUS obsahuje velmi kvalitní extrakty z bylin, vitamíny a minerály pro zlepšení vašeho kardiovaskulárního systému. Dle dosavadních zkušeností se první účinky dostaví zhruba po třech týdnech užívání, nicméně většina však pocítí rozdíl po jednom až dvou měsících užívání.

Proč musím užívat dvě tablety denně? +

Nechceme dělat nic napůl. Abychom měli jistotu, že Vám KARDILUS opravdu pomůže, musí obsahovat dostatek všech účinných látek ve správném poměru. Dané množství nejsme schopni dát do jedné tablety. Pokud si zapomenete vzít tabletu ráno, hlavu si z toho nedělejte, bez problému si můžete vzít večer dvě tablety najednou.

Je KARDILUS vhodný pro dlouhodobé užívání? +

Ano, KARDILUS je možno užívat dlouhodobě.

Mohu KARDILUS užívat současně s léky na snížení krevního tlaku? +

KARDILUS je doplněk stravy a jeho užívání není nutno konzultovat s lékařem, netrpíte-li nějakým závažným onemocněním cév, srdce nebo vysokým krevním tlakem, na který berete léky. Samozřejmě, konzultací s lékařem nikdy nic nepokazíte, takže pokud si nejste jisti, je konzultace s lékařem to nejlepší řešení.

Má KARDILUS nějaké vedlejší účinky? +

KARDILUS je přírodní produkt, který se skládá pouze z vitamínů, minerálů a extraktů z bylin. Hlavní síla produktu je především jedinečná kombinace těchto látek a objem, ve kterém jsou obsaženy. Všechny složky jsou v lékárnách běžně dostupné a lékaři velmi často doporučované. Pokud netrpíte alergií na některou ze složek produktu, je pro vás KARDILUS naprosto bezpečný.

Nemusíte se tedy obávat, žádné vedlejší účinky vám nehrozí.

Dá se zajistit pravidelný odběr bez nutnosti stálých jednorazových nákupů? +

Ano samozřejmě - máme program pravidelného měsíčního zasílání, do kterého se můžete přihlásit už při prvním nákupu, nebo kdykoli během užívaní přípravku KARDILUS.

Mohlo by vás zajímat

Co je to cholesterol a jak ho snížit?

17. 2. 2023
Cholesterol je neodmyslitelnou součástí našeho těla. Nachází se ve všech lidských buňkách a nutně jej potřebujeme. Obecně je ale mezi lidmi brán jako špatný. Jeho zvýšená hladina totiž může znamenat vážný problém. K čemu cholesterol potřebujeme, jaká rizika představuje a jak ho snížit?

Přečíst článek

Ty nejlepší látky na posílení srdce

18. 1. 2023
V dnešní uspěchané době plné stresu dostává naše srdce pořádně zabrat. Doplňky stravy, které srdce posilují, tak představují vítaného pomocníka.
V článku si představíme látky, které by k potravinovým doplňkům podporujícím srdeční činnost rozhodně neměly chybět.

Přečíst článek

O nás

Naším cílem bylo vytvořit kvalitní produkt a služby okolo něj, které pomáhají dělat život lepší či jednodušší. Produkt, za který se nikdy nebudeme stydět a který budeme sami používat. Naší prioritou jsou především spokojení zákazníci. Spokojenost kupujícího je vždy na prvním místě, protože víme, že nejlepší reklama je vždy pozitivní recenze či doporučení spokojeného zákazníka.

Více o nás

Nahoru